8 Mart 2012 Perşembe

Film: MAX MACERALARI KRALIN DOĞUŞU


Bu cuma günü vizyona girecek olan Max Maceraları Kralın Doğuşu filminin salı akşamı gerçekleştirilen gala gecesine geceye uygun olacak şekilde evimin prensesi Nil'im ile birlikte gittik. Oldukça kalabalık ve bol çocuklu ortamda filmi seslendiren Yekta Kopan, Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci ile aynı salonda izlediğimiz film çocuklara yönelik bir animasyon olarak karşımıza çıkmakta...
Herkesin huzurla yaşadığı Aslan Krallığı'nda, Gölgelerin Efendisi’nin ortaya çıkması ve aslanlara ait olan kristali ele geçirme çabaları ile Aslan Max'ın arkadaşları ile birlikte ona engel olma mücadelesini anlatan film adından da anlaşılacağı üzere serinin ilk filmi gibi görünüyor.
Bazen hızlı geçen diyalogların anlaşılamadığı filmde bir kız annesi olarak en ciddi eleştiriyi Gölgelerin Efendisi'nin yardımcısı olarak karşımıza çıkan yaratıkların ürkütücü görüntülerine hakkında yaparken genel anlamda özellikle erkek çocukların seveceği bir film olduğunu belirterek filme gitmeyi planlayan tüm kuzulara aileleri ile birlikte iyi seyirler diliyorum :)

Hiç yorum yok: