4 Mart 2013 Pazartesi

Orlando notları - 1 / Disneyland

Amerika'ya gidip hemde 4.5 yaşındaki bir çocukla Disneyland'a uğramadan dönülmez herhalde diye düşündük ve New York'un ardından rotamızı eğlence merkezi Orlando'ya çevirdik :)
İşte karşınızda Orlando'nun en eğlenceli mekanlarından biri olan Disneyland... Amerikalı film yapımcısı  Walt Disney tarafından 1955 yılında kurulan tesis bugün dünyanın en büyük eğlence parkı ve önemli bir turizm merkezidir. Walt Disney'in Disney karakterlerini yaşatan düzenlemeleri ve donatımlarıyla daha çok çocukların ilgisini çeken bir panayır durumunda olan Disneyland ne yalan söyleyeyim beni de çok eğlendirdi :)
Tek olumsuz tarafı bana göre maskotlarla fotoğraf çektirmek için bekelenen saatlerce uzun süren kuyruklardı onun dışında muhakkak görülmesi ve insanın kendini kaybetmesi gereken dünya üzerindeki en renkli ve eğlenceli yerlerden biridir :)


 

3 yorum:

lolipu dedi ki...

süperrrr tek kelimeyle muhteşemmmm:)))

kalemperest dedi ki...

Nilüş de bir Disney kahramanı gibi ;)

atomsistem dedi ki...

Merhaba çok güzel içerik çok faydalı ve güzel. Makalenizi beğendim. Sitenizin insanlara faydalı olduğunu düşünüyorum. Web sitenizin beklenen ilgiyi göreceği kanısındayım.

İyi çalışmalar.

web tasarım firma sitesi site satın al web tasarım online destek